Jūsų gali būti du, Jūsų gali būti dvidešimt, norite švęsti pirmadienį po pietų ar penktadienį, valandą ar penkias, prie vieno takelio ar keturių – Gimtadienio  žaidimas kainuos daug pigiau. Iki 21 Eur pačiu geriausiu laiku. Bet gali būti ir 7 Eur už takelio valandą, jei laikas nelabai svarbu. (Pasitikrinti kainas gimtadieniui galite čia.)

Jeigų pageidaujate keturių takelių ar daugiau, dėl renginio būtina tartis su klubo administracija. Jeigu kartu suplanuotas korporatyvinis vakarėlis, galioja kiti pasiūlymai – žiūrėkite čia.

Šventinė Gimtadienio kaina galioja iki penkių dienų prieš ir po Gimtadienio datos, galite pasitikslinti pas klubo personalą.

Tėvelių dėmesiui: klube vartojamas alkoholis, tad penktadieniais ir šeštadieniais vakarais nuo 19 val. rekomenduojame švęsti tik vyresnių, negu 16 – kos, vaikų gimtadienius!

Peržiūrėkite klubo Meniu – čia rasite visų taip mėgiamas picas, galybę kitų patiekalų ir įvairiausius gėrimus, nuo skirtų suaugusiems iki gardžiausių vaikiškų kokteilių.

Turime priminti, kad negalima neštis savo maisto ar gėrimų į boulingo klubą! Taip atsitikus, Jūsų grupei bus neleista žaisti. Nebent iki žaidimo pradžios susimokėsite ne mažesnį, kaip 15 Eur aptarnavimo mokestį už vieno takelio žaidimo valandą, taip pat Jums bus netaikomos jokios nuolaidos žaidimui.

Išimtis – Gimtadienio tortas, bet dėl to būtina susitarti derinant renginio laiką (atvykus reikės sumokėti 3 Eur Torto mokestį).

Primename, kad mažiesiems svečiams siūlome keturis takelius su borteliais, tad metimai lengviau pasieks tikslą, o kamuolius taip pat turime vaikams reikalingus – lengvus:). Jeigu svečias mažesnis už mažą – jam duosime specialų „drambliuką“ kamuoliui nuridenti:) 

Prie takelio galima žaisti ne daugiau, kaip šešiems žaidėjams, prašome tai įvertinti, rezervuojant šventei. Iškilus bet kokiam klausimui, galite kreiptis  tel. 860044456.

P.S. Tėveliai privalo vaikus prižiūrėti, nepalikti jų vienų, rūpintis saugumu, taip pat užtikrinti, kad vaikai nerengtų bėgimo varžybų, slėpynių ar kažko panašaus, kas trukdo kitiems pramogaujantiems. Taip pat tėveliai turi stebėti ir stengtis, kad vaikai boulingą žaistų tvarkingai, negadindami inventoriaus.

Zonos, kur negalima pašaliniams vaikščioti, nes yra pavojinga ir skirta tik tarnybiniam naudojimui, Oazės boulinge pažymėtos arba atitvertos!

Klubo viduje negalima naudoti jokių fejerverkų, ugnies fontanų ar panašiai! Tiesiog galima tą padaryti lauke.