Džiaugiamės Jūsų artėjančia švente ir primename, kad Oazės boulinge visiems, kam virš 16-os, būtinas Galimybių pasas arba tai, kas jam prilyginta.

Jūsų gali būti du, Jūsų gali būti dvidešimt, norite švęsti pirmadienį po pietų ar penktadienį, valandą ar penkias, prie vieno takelio ar kelių – Gimtadienio  žaidimas kainuos daug pigiau: 7, 12 arba 16 Eur takelio valanda! Nuolaida – net iki 40 proc! (Pasitikrinti kainas gimtadieniui galite čia.) Be to, leidžiame atsinešti Didįjį Gimtadienio Tortą! Tiesa, imamas 3 Eur mokestis.

Beje, tortas reiškia tortą, ir jokio kito savo maisto ar gėrimų į boulingo klubą neštis negalima. Taip atsitikus, žaisti neleisime ir nurodysime pasišalinti nuo takelių.

Jeigų pageidaujate keturių takelių ar daugiau, dėl renginio būtina tartis su klubo administracija, o Gimtadienio nuolaida visam didesniam takelių užsakymui gali būti nesuteikta, arba suteikta mažesnė. Jeigu suplanuotas korporatyvinis vakarėlis – galioja kiti, labai patrauklūs, akcijiniai pasiūlymai – žiūrėkite čia.

Šventinė Gimtadienio kaina galioja iki keturių dienų prieš ir po Gimtadienio datos, galite pasitikslinti pas klubo personalą.

Tėvelių dėmesiui: klube vartojamas alkoholis, tad penktadieniais ir šeštadieniais vakarais nuo 19 val. rekomenduojame švęsti tik vyresnių, negu 16 – kos, vaikų gimtadienius!

Peržiūrėkite klubo Meniu – čia rasite visų taip mėgiamas picas, galybę kitų patiekalų ir įvairiausius gėrimus, nuo skirtų suaugusiems iki gardžiausių vaikiškų kokteilių.

Primename, kad mažiesiems svečiams siūlome keturis takelius su borteliais, tad metimai lengviau pasieks tikslą, o kamuolius taip pat turime vaikams reikalingus – lengvus:). O jeigu svečias mažesnis už mažą – jam duosime specialų „drambliuką“ kamuoliui nuridenti:) 

Prie takelio galima žaisti ne daugiau, kaip šešiems žaidėjams, prašome tai įvertinti, rezervuojant šventei. Iškilus bet kokiam klausimui, galite kreiptis  tel. 860044456.

P.S. Tėveliai privalo vaikus prižiūrėti, nepalikti jų vienų, rūpintis saugumu, taip pat užtikrinti, kad vaikai nerengtų bėgimo varžybų, slėpynių ar kažko panašaus, kas trukdo kitiems pramogaujantiems. Taip pat tėveliai turi stebėti ir stengtis, kad vaikai žaistų tvarkingai, negadindami inventoriaus.

Zonos, kur negalima vaikščioti, nes yra pavojinga ir skirta tik tarnybiniam naudojimui, Oazės boulinge pažymėtos arba atitvertos! Negalima naudoti jokių fejerverkų, ugnies fontanų ar panašiai.