Džiaugiamės Jūsų artėjančia švente ir primename, kad Oazės boulinge visiems, kam virš 16-os, būtinas Galimybių pasas arba tai, kas jam prilyginta.

Gimtadienio proga – šventinė kaina visam boulingo žaidimo laikui, nuolaida gali būti net 40 proc.! (Pasitikrinti kainas gimtadieniui galite čia.) Ir vistiek manote, kad pramogai neužteks laiko? Ar norite pabūti su draugais kitoje aplinkoje? Tuomet torto valgymui pasinaudokite mūsų Terasa!

Jūsų gali būti du, Jūsų gali būti dvidešimt, norite švęsti pirmadienį po pietų ar penktadienį, valandą ar penkias, prie vieno takelio ar kelių – Gimtadienio  žaidimas kainuos daug pigiau: 7, 12 arba 16 Eur valanda! Tokia proga leidžiame turėti savo Didįjį Gimtadienio Tortą! (tokiu atveju imamas 3 Eur aptarnavimo mokestis). Beje, prašome suprasti – tortas reiškia tortą, ir jokio kito savo maisto ar gėrimų į boulingo klubą atsinešti negalima, pažeidus šią taisyklę netaikysime Gimtadienio nuolaidos žaidimui!

Tiesa, jeigų Jūs pageidaujate keturių takelių ar daugiau, dėl renginio būtina susitarti su klubo administracija, Gimtadienio nuolaida visam didesniam takelių užsakymui gali būti nesuteikta, arba suteikta mažesnė. Jeigu suplanuotas korporatyvinis vakarėlis – galioja kiti, labai patrauklūs, akcijiniai pasiūlymai – žiūrėkite čia.

Šventinė Gimtadienio kaina galioja iki keturių dienų prieš ir po Gimtadienio datos, galite pasitikslinti pas klubo personalą.

Tėvelių dėmesiui: klube vartojamas alkoholis, tad penktadieniais ir šeštadieniais vakarais nuo 19 val. rekomenduojame švęsti tik vyresnių, negu 16 – kos, vaikų gimtadienius!

Peržiūrėkite klubo Meniu – čia rasite visų taip mėgiamas picas, galybę kitų patiekalų ir įvairiausius gėrimus, nuo skirtų suaugusiems iki gardžiausių vaikiškų kokteilių.

Primename, kad mažiesiems svečiams siūlome keturis takelius su borteliais, tad metimai lengviau pasieks tikslą, o kamuolius taip pat turime vaikams reikalingus – lengvus:). O jeigu svečias mažesnis už mažą – jam duosime specialų „drambliuką“ kamuoliui nuridenti:) 

Prie takelio galima žaisti ne daugiau, kaip šešiems žaidėjams, prašome tai įvertinti, rezervuojantis takelius šventei. Iškilus bet kokiam klausimui, galite kreiptis  tel. 860044456.

P.S. Tėveliai privalo vaikus prižiūrėti, nepalikti jų vienų, rūpintis saugumu, taip pat užtikrinti, kad vaikai nerengtų bėgimo varžybų, slėpynių ar kažko panašaus, kas trukdo kitiems pramogaujantiems. Zonos, kur negalima vaikščioti, nes yra pavojinga ir skirta tik tarnybiniam naudojimui, Oazės boulinge pažymėtos arba atitvertos! Negalima naudoti jokių fejerverkų, ugnies fontanų ar panašiai. Gimtadienio tortui – tik žvakutės! Negalimi jokie fejerverkai!